Büyük Akdeniz Turu

 photo BuumlyuumlkAkdenizTuru_zpsd14e37e0.jpg

Bu rota kesinlikle yaz aylarında yapılmamalı…..Eşlerle olacak olacak ise sömestre’ye denk getirilebilir.

Bu turda motosikletle yaklaşık 6.000km yolaldıktan sonra Fransa’nın Toulon limanından motorları yükleyip Uçakla İstanbula geliyoruz yada tam tersi önce Feribot+Uçak ile Toulon ve sonrasında 6000 km. UNRORO seferleri Pendik-Roulon arasında çalışıyorlar.

Pendik- Toulon UNRORO Seferi:
Pendik- Toulon seferlerimiz haftada 2 sefer karşılıklı olarak Çarşamba-Pazar günleri yapılmaktadır. Sefer 72 saat sürmektedir. Şoförler Pegasus Havayolları ile Marsilya Havalimanına ve havalimanından servislerle Toulon Limanı’na ulaştırılmaktadır. Toulon limanı geniş hinterlandı sayesinde taşımacılarımıza Fransa, İspanya, Portekiz ve Birleşik Krallık’a kolayca ulaşım sağlamaktadır.
Bu tur 300km ortalama ile 20 gün sürer…..Eğer İspanyadan motor kiralanırsa Eşlerimizle direkt İspanyaya uçup, Akdeniz sahilinden Fas-Cezayir-Tunus yapıp Eşleri Tunus’tan uçağa bindirip geri dönüşüde güneyden yapıp İspanyadan Uçakla geri dönebiliriz. Bu şekilde tek yön 2.300km oluyor….10-12 günlük bir tur için fena değil….Eşlerimiz için 7-8 gün gibi olacak tabi….Tunus-İstanbul tek yön uçak bileti 300€ vivarındaEğer Tur İspanya yerine Fas tan başlarsa çok daha süper olur……Akdeniz turu olmaktan çıkar, Sadece Fas-Cezayir-Tunus yapılabilir….Aslında Bu tur Kışın da yapılabilir:-))) Sömestre…

BMW F800GS kirası 85€/gün  gayet uygun….Almanyada çok daha pahalı….Çantalar dahil mi incelemek lazım…
http://www.bmwmotohire.com/?gclid=CPXelJDY7rwCFdShtAodmH0A-g

Tunus

 

Cezair

Fas

 

İspanya

Cebelitarık Boğazı

Fransa

İtalya

Sicilya, Taormina

Yunanistan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir